Wizyta domowa

Dla kogo….

Rehabilitacja domowa skierowana jest do osób, które mają problem z lokomocją oraz transportem do gabinetu. Zapraszamy seniorów którzy chcieliby poprawić swoją jakość życia z powodu hospitalizacji lub innych przyczyn poprzez poprawienie swojej samodzielności. W naszym rozumieniu samodzielność to bezpieczne poruszanie się, sprawniejsze wstawanie z pozycji siedzącej czy też chodzenie po schodach. Wizyta domowa jest świetnym rozwiązaniem dla pacjentów neurologicznych, ortopedycznych lub geriatrycznych.

Pacjenci ortopedyczni

Fizjoterapia domowa jest świetnym rozwiązaniem dla pacjentów ortopedycznych po operacjach takich jak endoproteza kolana, biodra, złamaniach, zwichnięciach czy operacjach chirurgicznych. Problem z dostaniem się do gabinetu mogą mieć osoby po operacjach typu rekonstrukcja Acl, stabilizacja po złamaniach, szycie łąkotek czy endoprotezoplastyka. Po ortopedycznych interwencjach chirurgicznych kończyny często są unieruchomione a obciążanie osiowe na jakiś czas zabronione. Nie możliwa jest jazda samochodem a transport utrudniony. Fizjoterapia Wróbel specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej z dojazdem do domu pacjenta. W ramach wizyty domowej wykonujemy kompleksową fizjoterapię mającą na celu przywrócenie pełnej sprawności z przed urazu lub operacji. Naszym celem jest nie tylko odbudowanie pełnej sprawności, ale tak że zapewnienie bezpiecznego powrotu do sportu.

Nasi specjaliści zajmują się kompleksową fizjoterapią ortopedyczną na terenie Katowic, Mikołowa, Mysłowic i miast ościennych.

Zapoznaj się z naszym cennikiem – Rehabilitacja Katowice Cena.

Wizyta domowa

Skorzystaj z usług doświadczonego fizjoterapeuta Katowice i umów się na fizjoterapię w domu.

Scroll to Top